پیلتونِت

نوآوری بر بستر بلاکچین

هدف پیلتونِت، ایجاد ارزش افزوده برای صاحبان دارایی‌های رمزنگاری شده است. ما در حال توسعه سبدی از محصولات کاربردی در زمینه‌های مالی، بیمه و باشگاه مشتریان، بر بستر بلاکچین ققنوس هستیم.

پیمان شما، اعتبار شما

اگر روی توکن پیمان سرمایه‌گذاری کرده‌اید و تصمیم به نگهداری بلند مدت آن دارید، پیلتونت یک پلتفرم کاربردی برای شما خواهد بود. فروش پیمان تنها راه نقد کردن آن نیست، با وثیقه گذاشتن پیمان‌ اعتبار کسب کنید. پیلتونت با همکاری بنگاه‌های مالی و شرکای تجاری، امکان تبدیل بلافاصله این اعتبار به وام‌های نقدی یا خرید اقساطی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

هم‌پیمان شوید

صندوق‌های قرض‌الحسنه خانوادگی، بین همکاران یا اهالی محل، از خوشایندترین تجربه‌های سرمایه‌گذاری و دریافت وام هستند.

در پیلتونت با شبکه آشنایان مورد اعتماد، صندوق دارایی مشترک بسازید و اعتبار خود را شریک شوید. تمامی تراکنش‌های صندوق روی شبکه بلاکچین ثبت می‌شود و حساب و کتاب میان شرکت کنندگان کاملا خودکار و شفاف است.

بیمه، امنیت و آرامش

حفاظت کامل از دارایی کاربران، مسئولیت بزرگی است. پیلتونت با همکاری شرکت‌های بیمه‌گر، تمامی دارایی‌ها و تراکنش‌های مالی را در برابر بروز خطاهای پلتفرمی، هک یا اتفاقات پیش‌بینی نشده تحت پوشش بیمه قرارداده و نهایت امنیت و آرامش خیال را برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد.

سپرده جادویی

با ذخیره دارایی‌های دیجیتال خود در صندوق‌ سپرده‌گذاری، علاوه بر سرمایه‌گذاری بلند مدت و سود حاصل از افزایش قیمت دارایی، از پیلتونت جایزه دریافت کنید. این پاداش وفاداری شما و شراکت در منافع جمعی است.

راهکار های سازمانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، 

امکانات و ویژگی‌ها

آسان

نهایت سرعت و سادگی در فرآیند های اجرایی و رابط کاربری

شفاف

امکان دسترسی و مشاهده تمامی تراکنش های مالی صورت گرفته در بستر بلاکچین

منصفانه

قرارداد های پویا و متناسب با شرایط کاربر و تحلیل بازار

ایمن

حفظ حریم خصوصی کاربران، بستر امن تبادل و ذخیره‌سازی مطمئن دارایی ها